Rainbow bridge...

Za Duhovým mostem

Na nebesích je místo, kterému se říká Duhový most. Když umře zvíře, zvláště takové, které bylo někomu blízké, odchází za tento Duhový most. Pro naše milé kamarády tam jsou louky a kopce, kde mohou běhat a společně si hrát. Je tam spousta jídla, vody, slunečního svitu a naši přátelé jsou v teple a pohodlí. Všechna nemocná a stará zvířata jsou opět zdravá a při síle, kdo byl zraněn nebo zmrzačený, je nyní opět silný a zdravý, tak jak si ho v našich snech pamatujeme z dávných dnů a již minulých časů.

Zvířata jsou šťastná a spokojená až na jednu maličkost: všechna postrádají někoho velmi zvláštního, někoho koho opustila. Hrají si a běhají spolu, ale přijde den kdy se jedno náhle zastaví a hledí do dálky. Jeho jasné oči pátravě pozorují, netrpělivé tělo se začíná chvět. Náhle vyběhne ze skupinky zvířat, letí přes zelené louky, rychleji a rychleji. Až se nakonec ty a tvůj kamarád sejdete v nesmírné radosti. Déšť šťastných polibků pokrývá tvou tvář, tvé ruce opět hladí milovanou hlavičku, znovu hledíš do těch přenádherných důvěřivých očí, jež nadlouho zmizely z tvého života, ale nikdy z tvého srdce. A přes Duhový most půjdete spolu a nikdy se už nerozejdete...

- Autor neznámý, Duhový most


Všechna naše zvířátka pro nás moc znamenají. Všichni jsou milovaní členové naší rodiny, praví přátelé na celý život. Všem poskytujeme TRVALÝ DOMOV a mají VÝBORNOU PÉČI. VÝLETUJEME na užívání, navzájem si POHÁMÁME, vzájemně na sebe SPOLEHÁME, PODPORUJEME se, prožíváme spolu radost i smutná období.

Prostě spolu žijeme ŠŤASTNÝ ŽIVOT.

Na všechny z nich jsem hrdá, všem moc děkuju za jejich společnost.

Nikoho z nich nikdy neposíláme pryč z jakýchkoli důvodů! ..ani natrvalo, ani krátkodobě, ani např. na zapůjčení v rámci chovatelských výměn na oživení krve nebo na výstavní, sportovní nebo loveckou kariéru do jiných zemí. Jakmile se pro ně rozhodneme a přivedeme je domů, mají to tu u nás vždy nadoživotí.  :-) 


Ariadne  

Highlands Heart

"Arinka"

Ch. Amocco Highlands Heart

"Amošek"

VCh. Akira 

Nevasca

"Káka"

VCh. Tasha 

z Moskevského chovu

"Taška"